You are here

Затиск типу крокодил, затиск-крокодил

Затиск(затискач, кліпс) типу крокодил або затиск-крокодил (алігатор) є металевим затиском з довгими зубчастими губками, які використовуються для створення тимчасового електричного з’єднання.

Це простий механічний пристрій отримав свою назву через подібність його щелепи до такої у крокодила алігатора.

Використовується для підключення електричного кабелю, наприклад, до акумулятора або іншого компонента.

Функціонують так само, як пружинна прищіпка, конічні, зубчасті щелепи затискаються разом з пружиною для захоплення об’єкта.

При виготовленні для тестування та оцінки електроніки одна щелепа затискача, як правило, постійно гофрована або припаяна до дроту, або зігнута для формування внутрішнього трубчастого контакту-розетки ~ 4 мм, що забезпечує швидке непостійне з’єднання між контуром під випробувальним і лабораторним обладнанням або в іншій електричній схемі.

Затиск зазвичай покритий пластиковим кожухом для запобігання випадковим коротким замиканням.

Малі затиски, розміром від 15 до 40 мм, використовуються в лабораторних роботах.

Затиски великого розміру, що називаються автомобільними затискачами або затискачами для акумуляторів, виготовляються з твердої міді для низького електричного опору, і використовуються з товстими мідними кабелями для з’єднання між автомобільними батареями.

Ці кабелі перемички здатні проводити сотні ампер струму, необхідні для безпосереднього керування автомобільним стартером, або для передачі енергії від зарядженої свинцево-кислотної батареї до розрядженого акумулятора.

Оскільки в Новому світі живуть не крокодили, а алігатори, то такі затиски там називаються алігаторами).

IPS
Top
Cart
Your cart is currently empty.