You are here

Удосконалена польова(на місці) система реєстрації вологості

Вдосконалена система реєстрації вологи була розроблена для системи, здатної вимірювати вологість ґрунту. Цей параметр необхідний для виявлення витоку або переміщення забруднювачів з полігону чи забрудненого ґрунту.

Ця технологія складається з джерела нейтронів з радіоактивного америцію / берилію) та детектора. Джерело та детектор розміщені в безпосередній близькості один від одного. Детектор підраховує нейтрони, які контактували з атомами водню, таким чином вимірюючи вологість ґрунту.

Вимірювання калібруються відповідно до вологості ґрунту та щільності ґрунту. Цей пристрій має приблизний радіус вимірювання близько 30 см.

Ця методика подібна до тієї, яка застосовується протягом багатьох років у гірничо-нафтовій промисловості. Відрізняється лише інтервалом між джерелом і детектором.

Зонди мінеральної та нафтової промисловості широко розставлені для виявлення присутності водню на значно більшій площі з подальшим зниженням точності.

Технологія використовує радіоактивне джерело, з яким слід обережно поводитись і безпечно утилізувати.

Ця методика не розрізняє водень у воді та водень у багатьох забруднювачах, виявлених на сміттєзвалищах та інших забруднених місцях. Таким чином, її можна використовувати лише як інструмент попередньої характеристики. Якщо виявлено водень, необхідно провести більш детальну перевірку.

Ця технологія вимірює вологість ґрунту на сміттєзвалищах та ґрунті.

Подібна технологія використовується роками в нафтовій промисловості для виявлення вологи та вуглеводнів

IPS
Top
Cart
Your cart is currently empty.