Кишеньковий вимірювач сонячної енергії Extech SP505

Новий кишеньковий вимірювач сонячної енергії Extech SP505

Extech Instruments, світовий лідер у тестових та вимірювальних інструментах, нещодавно оголосив про запуск нового компактного лічильника сонячної енергії, що полегшує роботи, пов’язані з монтажем сонячних батарй та водонагрівачів, дозволяє отримувати точні показниками сонячної енергії в кожній точці поверхні.

Extech SP505 є доступним сонячним лічильником енергії (або ручним піранометром), який завжди знаходиться в межах досяжності, працюючи на даху, на сходах або в будинку клієнта.

Монтажники сонячних фотоелектричних панелей, установники сонячних водонагрівачів тепер мають завжди готовий вимірювач для оцінки місць установки для оптимального розміщення компонентів, або для виявлення та діагностики проблем на існуючих установках.

Також житлові та автомобільні віконні плівки тонування, енергетичні аудитори підприємств можуть показати клієнтам кількісну різницю в зменшенні опалення з захисною плівкою або модернізованими вікнами за допомогою доступного лічильника.

Надзвичайно малий розмір означає, що його можна зберігати практично в будь-якому місці (108×48 мм).

Новий лічильник вимірює показники в ватах на квадратний метр до 3999 Вт / м² і BTU на годину квадратного футів до 634 BTU / год ² ft² з двома діапазонами роздільної здатності 0,1 і 1 одиниці.

Точний фотодіод сонячного датчика має спектральну характеристику від 400 нм до 1100 нм, а для забезпечення компактної конструкції датчик вбудований у лічильник замість окремого пристрою, що полегшує укладання в кишеню.

Корисні функції передачі даних включають утримання даних, а також функцію нуля для швидкого скидання лічильника на нуль.

Коли детальні вимірювання потрібні протягом тривалого періоду часу або під різними кутами, кріплення штатива дозволяє використовувати окремо (з додатковим штативом TR100).

Новий лічильник підтримується однорічною гарантією і поставляється з двома батареями типу ААА та сумкою для зберігання.

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Cart
Your cart is currently empty.