You are here
Home > Бренди >

Laserliner

Продукція Umarex з фірмовим товарним знаком Laserliner за кілька років стала у професіоналів асоціюватися з інноваційно-вимірювальними технологіями. Під помаранчевим фірмовим товарним знаком і почалася тріумфальна хода вимірювальних приладів з лазерною технологією.

Автоматичні ротаційні лазери прилади з системою анти-дрейфу (ADS), а також з технологією передачі радіосигналу (RFT) на приймач лазерного променя, роблять можливим виконання різних складних завдань професійними будівельниками. Приймач лазерного променя за допомогою маркування Spotlite, полегшує роботу на будмайданчику і при проведенні ремонтних робіт будинку.

Лазерні прилади дозволяють швидко перевірити горизонт і вертикаль фундаментів і стін, проектувати нахил водопровідних і каналізаційних труб, планувати ухили земельної ділянки, монтувати секції паркану, контролювати кладку цегли та облицювальної плитки, виробляти розмітку маяків для монтажу стель і заливки підлоги, монтувати телескопічні ворота і покрівлю , допомагати всім без винятку робити свою роботу ефективною.

Інженери Umarex постійно працюють над удосконаленням функціональності приладів. Особлива увага приділяється і вдосконалення дизайну.

IPS
Top
Cart
Your cart is currently empty.