You are here
Home >

TVOC

Total Volatile Organic Compounds (TVOC) – Загальні леткі органічні сполуки. Загальна маса, як правило, в міліграмах на кубічний метр органічних сполук, зібраних у повітрі.

CBRNE

CBRNE – акронім, утворений від Chemical, Biological, Radiological, Nuclear, and Explosives – хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та вибухові речовини. Український аналог – ЗЗУ – засоби масового ураження чи зброї масового ураження. Ці типи зброї здатні спричиняти як масові жертви, так і масові розлади суспільства. 

Hazmat

Hazmat – скорочення від hazardous materials – небезпечні матеріали – речовини, які становлять ризик для здоров’я, безпеки, власності або навколишнього середовища.

Що таке діоксид азоту (NO2)?

Двоокис азоту – надзвичайно отруйний газ. Виділяється при високотемпературному згорянні. Його можна розледыти як коричневий серпанок над міст із вітром. Двоокис азоту – один із кількох оксидів азоту. Цей червонувато-коричневий токсичний газ має характерний різкий, кусаючий запах. Це одне з найзначніших забруднювачів повітря. Він присутній у вихлопних газах автомобіля та димах від спалювання мазуту, гасу, пропану, природного газу та деревини. Це головна причина смогу. Коли діоксид азоту потрапляє у воду, він може утворювати азотну кислоту, яка є хімічною речовиною, що сприяє кислотним дощам. Діоксид азоту використовується у виробництві хімічних вибухових речовин, як стерилізаційний агент та відбілювач борошна. Він також є окислювачем і використовується в ракетному паливі. Він вибухне при нагріванні під тиском.

(більше…)

Що таке фосген?

Фосген – це безбарвний газ або летюча рідина з низьким ступенем кипіння. Високі концентрації можуть виглядати як біла або жовтувата туманоподібна хмара. Його запах задушливий і схожий на затхле або запліснявіле сіно. Фосген – високотоксичний газ, який використовувався для хімічної війни. Це підступна отрута, оскільки вона не дратує відразу навіть при вдиханні фатальної концентрації. Фосген є хімічним проміжним продуктом, з яким він найчастіше зустрічається, хоча він присутній у деяких пестицидах. Нагріваючись під тиском, він може вибухнути. Він не горючий. При нагріванні до розкладання або при контакті з водою або парою він може реагувати, утворюючи токсичні та їдкі пари. Він бурхливо реагує з алюмінієм, літієм, калієм та натрієм. Він стійкий у сухих сталевих контейнерах. Бікарбонат натрію можна використовувати для нейтралізації розливу рідини,

(більше…)
Top
Cart
Your cart is currently empty.