Навігація
IPS > Бренди >

RAE Systems

RAE Systems , Inc., або RAE System від Honeywell, є постачальником бездротових, газових та радіаційних приладів та систем, які дозволяють виявляти загрози безпеці та безпеці в режимі реального часу для зменшення ризику та захисту.

RAE Systems знаходиться в Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Компанія була заснована в 1991 році Робертом І. Ченом та Пітером Сі  для застосування сенсорних технологій для моніторингу токсичних хімічних речовин для екології, промислової безпеки, енергетики, HazMat, реагування на надзвичайні ситуації та державних програм.

Продукція RAE Systems використовується багатьма провідними світовими корпораціями та державними організаціями в більш ніж 120 країнах.

Компанія володіє понад 40 патентами на хімічні датчики в області датчиків виявлення, які включають патенти на фотоіонізацію, бездротові та радіаційні технології. 

Компанія обслуговує п’ять галузей промисловості, включаючи розвідку та переробку енергії / нафту та газ, промислову безпеку, національну безпеку, пожежу та HazMat, а також екологічний ринок.

RAE Systems пропонує повний асортимент бездротових рішень, включаючи індивідуальні, портативні, пересувні і стаціонарні вимірювальні прилади, що задовольняють вимогам будь-яких умов експлуатації.

Продукція RAE Systems

Top
Cart
Your cart is currently empty.