Прилад для вимірювання пилу – пиломір

Пиломір – прилад для вимірювання запиленості повітря безпосередньо на місці виміру.

Прилад для вимірювання пилу є корисним інструментом для контролю якості повітря в приміщеннях в чистих приміщеннях і на робочих місцях.

Прилад для вимірювання пилу вимірює розмір і концентрацію частинок в повітрі.

Незважаючи на те, що пилемір не може зокрема, вихначати, які види пилу або твердих частинок присутні в повітрі прилад для вимірювання пилу визначає, скільки повітряних частинок певного розміру присутні в навколишньому середовищі. Потім робиться висновок на основі відомих матеріалів у цій зоні та відповідних розмірів частинок цих матеріалів у повітрі.

Вплив вихлопних газів, диму, шкідливих забруднювачів повітря і небезпечного повітряного пилу є небезпечним для здоров’я та може призвести до чхання, задушливості або нежиті, свербіння або почервоніння очей, головного болю, втоми, лихоманки, кашлю, задишки, дерматиту, астми, бронхіту, пневмонії і раку.

Крім того, ряд матеріалів є вибухонебезпечними у вигляді пилу.

Горючий пил є серйозним ризиком для безпеки працівників у таких галузях, як сільське господарство, хімічне виробництво, фармацевтичне виробництво, виробництво меблів та текстилю, виробництво електроенергії на викопному паливі, утилізація, металообробка, адитивне виробництво та 3D друк.

Прилад для вимірювання пилу може використовуватися для моніторингу рівня пилу, щоб забезпечити хороші практики ведення домашнього господарства на підприємстві.

Вимірювач пилу можна використовувати для контролю рівня пилу, щоб забезпечити належне прибирання в цеху.

При виборі вимірювального приладу для контролю якості повітря спочатку необхідно уточнити, які параметри повинні бути визначені (наприклад, температура повітря, вологість, розмір частинок і концентрація).

Якщо необхідно визначити розміри частинок в мкм і визначити кількість або концентрацію частинок певного розміру в повітрі, наприклад, для класифікації чистих приміщень, то потрібний оптичний лічильник часток (OPC).

Портативні лічильники частинок ідеально підходять для переривчастого, випадкового тестування середовищ чистої кімнати в області досліджень, розробок і виробництва.

Завдяки малій вазі та малому розміру, портативні лічильники частинок є зручнимивимірювальними приладами для моніторингу якості повітря.

Якщо потрібна перевірка через визначені інтервали протягом декількох годин портативний пилемір також може підійти.

Однак такі пристрої не підходять для довгострокових вимірювань і постійного моніторингу.

Для постійного моніторінгу запиленості потрібні стаціонарні лічильники частинок.

Постійно встановлені вимірювальні системи можуть використовуватися для кваліфікації чистих приміщень, а також для моніторингу якості повітря в операційних приміщеннях або виробничих приміщеннях фармацевтичної промисловості.

Пил можна знайти в будь-якому місці, і його не можна знищити, незалежно від того, які заходи вживаються.

Небезпека полягає в тому, що пил нелегко виявити і побачити.

Частинки його мають такий маленький розмір, що ми навіть не помічаємо, скільки ми вдихаємо – лічильник часток може показати це.

В випадку пилу справа така: чим менше частинок, тим небезпечніше вони.

Крім просто гігієнічної сторони, слід розглянути ще одну: пил провокує дуже важкі захворювання, і тому рівень його повинен контролюватися і вимірюватися лічильником частинок весь час, особливо на робочому місці.

На заводах, заводах, гірничодобувній, текстильній, хімічній промисловості, будівництві, в аграрному секторі, в різних майстернях кількість пилу іноді перевищує будь-які можливі межі, але нічого не можна зробити, оскільки це частина виробничого процесу.

Залежно від його походження, пил може бути органічним, мінеральним, хімічним, неорганічним та ін.

Частинки пилу в повітрі легко транспортуються в повітря і неминуче потрапляють всередину людського тіла. Частково захисна роль виконується нашим тілом, оскільки у носі і горлі є так звані фільтри, які перешкоджають проникненню шкідливих речовин у інші системи.

Ця функція є корисною, коли йдеться про великі частки, але не достатньою, коли частинки пилу маленькі,

Реальна проблема виникає, коли йдеться про пил який потрапив в організм, оскільки накопичення цих частинок в легенях та інших системах може протягом деякого часу привести до серйозних хвороб, таких як рак, алергія, астма та інші.

Тому пиломіри є важливим захисником вашого здоров’я.

Пиломіри

Top
Cart
Your cart is currently empty.