PID-детектор газу

Детектор фотоіонізації або PID – це тип детектора газу.

Фотоіонізаційний детектор (PID) – це портативний детектор пари та газу, який виявляє різноманітні органічні сполуки.

Фотоіонізація відбувається тоді, коли атом або молекула поглинає світло достатньої енергії, щоб змусити електрон вийти і створити позитивний іон.

PID складається з ультрафіолетової лампи, яка випромінює фотони, що поглинаються сполукою в іонізаційній камері.

Іони (атоми або молекули, які набрали або втратили електрони і, таким чином, мають чистий позитивний або негативний заряд), що утворюються в ході цього процесу, збираються електродами.

Створений струм характеризує міру концентрації газу. Оскільки лише невелика частка молекул газу насправді є іонізованою, цей метод вважається неруйнівним, що дозволяє використовувати його спільно з іншим детектором для підтвердження результатів аналізу.

Крім того, PID доступні в портативних портативних моделях і в ряді конфігурацій ламп.

Результати фактично негайні.

PID не підходить для виявлення напівлетучих сполук.

PID вказує, чи є летючі органічні сполуки (ЛОС), але вони не ідентифікують тип (якщо не поєднати з газовим хроматографом).

PID може дати помилкові позитивні показання для водяної пари. Дощ також може вплинути на продуктивність. Висока вологість може спричинити запотівання лампи і зниження чутливості. Це може бути значним, коли рівень вологості ґрунту високий або коли свердловина ґрунтового газу фактично знаходиться у ґрунтових водах.

Високі концентрації метану можуть перешкоджати роботі.

Швидкі перепади температури на детекторі, сильні електричні поля та природні сполуки, такі як терпени в лісових районах, можуть вплинути на реакцію приладу.

PID потрібно часто повторно калібрувати

Межі виявлення для більшості PID в діапазоні частин на мільйон. Таким чином, вони непридатні для більшості досліджень проникнення пари в приміщенні, де рівень скринінгу або дії зазвичай знаходиться в діапазоні частин на мільярд.

PID використовується здебільшого для виявлення ЛОС у ґрунті, повітрі та воді. Його часто використовують для виявлення забруднень у навколишньому повітрі та ґрунті під час бурових робіт та під час розливів для виявлення потенційних проблем.

Гази, Які Розпізнаються PID -Детекторами

Top
Cart
Your cart is currently empty.