Навігація
IPS > Промо >

Індивідуальний одногазовий детектор Honeywell BW ™ Solo | Огляд

Honeywell BW ™ Solo – просто використовувати

Honeywell BW ™ Solo – це простий у використанні одногазовий детектор з простим управлінням однією кнопкою.

Гази

Для цього пристрою доступно 14 різних опцій датчиків, включаючи сірководень (H2S), чадний газ (CO), кисень (O2), діоксид сірки (SO2) та водень (H2), а також інші загальні та екзотичні гази.

Сенсори

BW ™ Solo також сумісний з датчиком BW ™ 1-серії для CO, H2S та O2, який забезпечує швидший відгук, надійну роботу та триваліший термін служби навіть в екстремальних умовах. Ці датчики мають 3-річну гарантію.

Обслуговування

Пристрій легко обслуговувати самостійно. Для заміни компонентів немає необхідності розбирати Solo. Щоб замінити сенсорні фільтри, просто відсуньте дверцята на передній панелі сповіщувача – викрутка не потрібна. Заміна датчика та акумулятора також проста. Для заміни датчика не потрібно розбирати сповіщувач – просто вийміть старий датчик і вставте новий.

Бездротовий доступ

BW ™ Solo також включає підключення Bluetooth на деяких моделях, що дозволяє налаштувати бездротову мережу та передати дані з пристрою. Коли ви поєднуєте Honeywell BW ™ Solo зі смартфоном, ви можете скористатися безкоштовною програмою «Конфігуратор пристрою» для налаштування детектора, вибору заданих точок сигналізації та іншого – все на відстані до 6 метрів за допомогою Bluetooth Low Energy (BLE).

Користувачі також можуть використовувати додаток, щоб бачити показання з калібрування, а також те, хто його виконував, коли і з яким газом – і надсилати сертифікат зацікавленим сторонам.

Потім, коли настане час експортувати дані, ви також можете бездротово передавати дані про газ детектора до програмного забезпечення для настільного ПК через Bluetooth.

Top
Cart
Your cart is currently empty.