Новини галузі, виробники контрольно-вимірювальних приладів, довідник, застосування приладів. Все про контрольно-вимірювальні прилади в Україні і в світі.

Вибір частоти для трасошукачів

Для правильного вибору частоти необхідно враховувати глибину розташування, розмір та матеріал комунікацій, а також близькість інших комунікацій.

Для труб великого діаметру з дзвоновими кожухами, закопаних безпосередньо в грунт, які використовують ізоляцію та гумові прокладки, в т.ч. для води та газу, підходить більш висока частота.

З іншого боку, для добре заземлених труб невеликого діаметру, закопаних безпосередньо в ґрунт, або для довгих труб краще використовувати низькі частоти.

Pipeline Current Mapping (PCM) від Radiodetection

 Cистема Pipeline Current Mapping від Radiodetection вимірює та записує дані про затухання струму та градієнт напруги одночасно разом із даними про глибину покриття та позиційними даними GPS, щоб зробити дослідження трубопроводів швидшими. 

(більше…)
Трасошукачі Radiodetection

Трасошукачі Radiodetection

Трасошукачі Radiodetection – обладнання призначене для пошуку та діагностики підземних комунікацій. Вони працюють у пасивному режимі та в активному, коли лінія знеструмлена або трубопровід не оснащений катодним захистом та потрібне підключення генератора. Також, ці трасошукачі призначені для пошуку неметалевих трубопроводів завдяки використанню гнучкого стрижня. Трасошукачі Radiodetection виробляються у Великій Британії.

(більше…)

Сімейство газоаналізаторів MultiRAE. Загальний огляд.

Сімейство бездротових моніторів декількох загроз MultiRAE – бездротове, універсальне, перевірене (моделі PGM-62X8)

Посібник користувача MultiRAE

(більше…)

PLC – Power Line Communication | Зв’язок по лінії електропередач

Зв’язок по лінії електропередач ( ПЛК ) – набір технологій, що дозволяють передавати дані по електромережі (згідно з PN-EN 50090-1 «передача по лініях електропередач»).

Технологія заснована на передачі сигналу з даними значно більшої частоти (від кількох кілогерц до кількох десятків мегагерц) паралельно напрузі живлення з частотою 50 (або 60) Гц.

Top
Cart
Your cart is currently empty.