Навігація
IPS >
Nivel System

Nivel System

Nivel System – польська компанія, заснована в 2003-му році, яка спеціалізується на вимірювальних приладах для будівництва і геодезії.

(більше…)
Sokkia

Sokkia

Sokkia – японська компанія, що займається випуском наступної продукції: GNSS приймачі, роботизовані тахеометри, тахеометри з функцією автонаведенія, універсальні тахеометри, електроннітахеометри, автоматичні гіростанції, промислові електронні тахеометри, електронні нівеліри, автоматичні нівеліри.

Sanding Instruments

Sanding Instruments

Компанія Sanding Instruments входить в холдинг South, який вже понад 25 років є основним китайським виробником різноманітного геодезичного обладнання, а в останні роки став одним з провідних гравців світового геодезичного ринку.

(більше…)
Prexiso

Prexiso

Prexiso – швейцарська фірма, яка спеціалізується на виробництві простих і доступних вимірювальних інструментів для всіх.

Компанія випускає таку продукцію, як лазерні побудовники площин, лазерні далекоміри, теодоліти, GPS / GNSS обладнання та нівеліри.

South

South

South – китайська компанія, заснована в Гуанчжоу в 1989 р, яка спеціалізується на виробництві і продажу геодезичного обладнання такого як: GPS-системи, електронні тахеометри, теодоліти, далекоміри, оптичні нівеліри, лазерні будівники площин, різні пристосування.

Top
Cart
Your cart is currently empty.