You are here
Home > Новини >

Extech представляє компактний ультрафіолетовий лічильник Extech UV510

Extech Instruments оголосила про запуск вимірювача UV510, призначеного для вимірювання ультрафіолетового (УФ) випромінювання в діапазоні UVA в промислових технологічних процесах, офсетному друку, в архівах та професійному обслідуванні працівників на відкритому повітрі.

Extecg UV510 в міцному корпусі з кишеньковим розміром має подвійний дисплей з підсвічуванням, що показує виміри, а також вибраний діапазон.

Спектр датчика довжини хвилі вимірювача становить від 320 до 390 нм з корекцією косинусу.

Extech UV510 вимірює інтенсивність ультрафіолетового випромінювання в міліваттах на кв. роздільна здатність до 0.001mW / cm².

Експозиція сонячного світла може бути виміряна за допомогою UV510 в таких місцях, включаючи музеї або архіви, де експозиція UVA може зникати або пошкоджувати ілюстрації, тексти, файли або крихкі артефакти.

Техніки з розробки продукції можуть перевірити на стійкість до кольору або «штучне вивітрювання» від впливу UVA, використовуючи UV510.

Періодичний моніторинг рівнів сонячного світла також можна проводити для працівників на відкритому повітрі, які перебувають під ризиком надмірного опромінення ультрафіолетом, у тому числі будівельних робітників, підрядників та геодезистів, сільського господарства, лісового господарства, ландшафту та риболовних працівників.

Корисні функції даних включають утримання даних, а також мінімальне та максимальне значення. Функція нуля дозволяє користувачеві швидко скинути вимірювач до нуля. Функція автоматичного вимкнення живлення зберігає час роботи батареї і може бути вимкнена, якщо це необхідно для розширеного моніторингу.

Ремінець для зап’ястя корисний для навантаження, а кріплення на штативі дозволяє користувачам налаштовувати вимірювач з послідовним розміщенням на штативі, щоб уникнути змін у звичайних вимірюваннях (використовуючи додатковий штатив TR100).

Extech UV510 підтримується однорічною гарантією і поставляється з трьома батареями типу AAA.

IPS
Top
Cart
Your cart is currently empty.