Навігація
IPS >

Вибір частоти для трасошукачів

Для правильного вибору частоти необхідно враховувати глибину розташування, розмір та матеріал комунікацій, а також близькість інших комунікацій.

Для труб великого діаметру з дзвоновими кожухами, закопаних безпосередньо в грунт, які використовують ізоляцію та гумові прокладки, в т.ч. для води та газу, підходить більш висока частота.

З іншого боку, для добре заземлених труб невеликого діаметру, закопаних безпосередньо в ґрунт, або для довгих труб краще використовувати низькі частоти.

Застосування вимірювачів ультрафіолету в елеваторах і на складах сипучих харчових продуктів

Вимірювачі ультрафіолету потрібні скрізь там, де ультрафіолетове випромінювання використовується для бактерицидного знезараження сипучих харчових продуктів – на елеваторах, продуктових складах тощо.

(більше…)

Застосування вимірювачів ультрафіолету в клініках і лікарнях

Застосування вимірювачів ульрафіолету в інфекційних і хірургічних(операційні блоки) віділеннях лікарень, шкіро-венеричних диспансерах – всюди, де проводиться обробка ультрафіолетом.

(більше…)

Застосування вимірювачів ультрафіолету в біомедичних лабораторіях

Застосування вимірювачів ультрафіолету в гістологічних лабораторіях, лабораторіях клітинної біології, лабораторія біології тканин, генетичних лабораторіях, лабораторії виробництва бактеріальних штаммів, центрах переливання крові, гематологічних лаболаторіях. – для контролю рівня ультрафіолету при культивування клітин і тканин.

(більше…)
Top
Cart
Your cart is currently empty.